środa, 4 maja 2011

Blogowe rozdania :)

Postanowiłam i ja dać szansę szczęściu w rozdaniach. Bardzo rzadko wygrywam coś w tego typu konkursach, ale spróbować zawsze można, prawda?;>


Najpierw rozdanie u Świrrruski (http://makeupbyswirrruska.blogspot.com). Do wygrania jedna z 3 nagród. A co to za nagrody? Sprawdźcie sami na blogu Świrrruski ;)


Kolejne rozdanie u Shev'y (nie wiem jak się prawidłowo odmienia :( )- nagrody także powalają na kolana, więc dlaczego by nie spróbować?;) Przy okazji zapraszam na bloga tej dziewczyny- http://sheva-z-tokyo.blogspot.com. Można znaleźć tam wiele ciekawych notek- nie tylko kosmetycznych ;)
Jak spełnić swoje marzenia? Np próbując swoich sił w rozdaniu u Reni-ferka  , ponieważ tam Złota Rybka może je urzeczywistnić ;) Link do rozdania: http://reni-ferek.blogspot.com/2011/05/chce-byc-wasza-zota-rybkaddd-tak-tak.htmlWspaniałe nagrody ma dla swoich obserwujących także PysiaPatrysia. Warto do niej zajrzeć- robi przepiękne makijaże! Link do rozdania: http://pysiapatrysia.blogspot.com


Wszystkich którzy jeszcze nie odwiedzili wyżej wymienionych blogów serdecznie do tego zachęcam! 


Pozdrawiam Was:*

1 komentarz:

  1. Dzieki:) U mnie jeszcze dzisiaj lub jutro bedzie na blogu rozdanie i bedzie do wygrania bialy lakier pekajacy miedzy innymi jesli bylabys nim zainteresowana:)

    OdpowiedzUsuń