poniedziałek, 12 września 2011

Jestem ! ;)

Po dość długiej nieobecności na blogu (10 dni) powracam ;) Najpierw byłam w Zakopanem, a później u koleżanki i nawet nie wiem kiedy mi ten czas zleciał.

W Zakopanem była na prawdę świetnie :) Nie jesteśmy typami osób, które odwiedzają tylko Krupówki, więc wybraliśmy się jednego dnia nad Czarny Staw Gąsiennicowy, później Zawrat i wracaliśmy Doliną Pięciu Stawów :) Zakwasy mieliśmy niesamowite- w końcu byliśmy ponad 12 godzin w górach. To nasza pierwsza taka wyprawa w Tatrach i muszę powiedzieć, że niezapomniana :) Było troszkę ciężko- najbardziej łańcuchy, ale jakoś daliśmy radę. Z gór schodziliśmy już po zmroku.
Następnego dnia odpoczywaliśmy (ach te zakwasy :D). Wybraliśmy się na Gubałówkę (kolejką- wiem, wstyd;)), a ostatniego dnia nad Morskie Oko :) Czarny Staw zrobił na nas jednak większe wrażenie :)


Na pewno jeszcze4 kiedyś wybierzemy się do Zakopanego, bo nie zdążyliśmy wejść na Kasprowy :) Mojemu Mężczyźnie marzą się także Rysy i Giewont- może kiedyś damy radę :)

A Wy jak spędziłyście wakacje?:)
Pozdrawiam :*

7 komentarzy:

 1. No tych Tatr to ci cholernie zazdroszczę :) Na Giewoncie byłam 2 razy, na Rysy się wybierałam, ale pogoda nam się zepsuła i z planów niestety wyszły nici... :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj taak. Byłam i to już kilka razy i Czarny Staw nadal na mnie robi wrażenie.
  Zapraszam do siebie.
  Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 3. kocham góry :) sama niebawem wybieram się do Zakopca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. chętnie bym zobaczyla Tatry są takie piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. taa już widzę jak mój B. zapierdziela ze mną po górach..:P ale kto wie czasem potrafi zaskoczyć i nie być leniwym heheh. Zazdroszczę takiego wypadu ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Otagowałam Cię: http://aleetzya.blogspot.com/2011/09/tag-letni-projekt-denko.html Jeśli masz ochotę, zapraszam do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń